Marihuana.ml

 

Witam na moim blogu. Każdą wolną chwilę będę poświęcać na dorzucanie artykułów dotyczących marihuany. Skupie się przede wszystkim na odmianach medycznych, gdyż ich działanie jest potwierdzone pełnym szeregiem badań, a mało badania, sami pacjenci czują różnicę. Udało mi się rozmawiać z wieloma ludźmi, którzy za granicą byli poddaniu leczeniu na bazie marihuany. Prawie każdy potwierdza jej działanie przeciwbólowe. Nie chodzi o to, by się najarać niemniej jednak żeby można było pomóc. Dzieci z padaczki również podobno się leczy takimi sposobami. Bardziej obszerne artykuły już wkrótce na tym blogu. Warto wspomnieć, że odmiany medyczne marihuany zawierają o kilka mniej substancji tej psychoaktywnej po której odczuwa się haj, w zamian za to zawierają bez liku „substancji przeciwbólowej” pomagającej cierpiącym ludziom. Zapraszam do kontynuowania lektury za jakiś czas.

Witam na moim blogu. Każdą wolną chwilę będę poświęcać na dorzucanie publikacji dotyczących marihuany. Skupie się przede wszystkim na odmianach medycznych, gdyż ich działanie jest potwierdzone całym szeregiem badań, a niewiele badania, sami pacjenci czują różnicę. Udało mi się rozmawiać z kilkoma ludźmi, którzy za granicą byli poddaniu leczeniu na podstawie marihuany. Każdy potwierdza jej działanie przeciwbólowe. Nie chodzi o to, aby się najarać ale ażeby można było pomóc. Dzieci z padaczki też podobno się leczy takimi sposobami. Bardziej obszerne artykuły już wkrótce na tym blogu. Pamiętajmy, że odmiany medyczne marihuany zawierają o kilka mniej substancji tej psychoaktywnej po której odczuwa się haj, w zamian za to zawierają bez liku „substancji przeciwbólowej” pomagającej cierpiącym ludziom. Zapraszam do kontynuowania lektury za jakiś czas.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz